HAKKIMIZDA
Yaşam ile İçiçe Bir Eğitim

Hakkımızda

Ülke ekonomimize, sahip olduğumuz bilgi, teknoloji ve kalifikasyonlarımızı kullanarak ve gerçekleştirdiğimiz yüksek kaliteli eğitim hizmetlerimizle ve projelerimizin hayata geçirilmesi ile katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Çalışmalarımızın her aşamasında Türkiye İş Kurumu (İşkur) başta olmak üzere devletin tüm yetkili kurumları ile birlikte hareket edilecektir.

İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Kurs, Seminer ve Eğitim konularını planlarken, öncelikle, istihdam piyasası dinamiklerinin yakından incelenmesi yapılmıştır. İkinci olarak, kriz döneminde işini kaybeden ve beceri geliştirme kurslarının ana hedefini oluşturan işsizlerin profilinin anlaşılması önemlidir. Bu bilgiler ışığında, İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinden yararlanacak kişilerin ihtiyacının ve eğitim gereksinimlerinin belirlenmesi hedeflenmiştir.

Faaliyet konuları olarak belirlenen hizmetler değişkenlik gösterebilir. Talep ve ihtiyaç, eğitim merkezinin kapasitesi ile değişecektir. Belirlenen faaliyet konuları eğitmen kadromuzda çalışmak üzere anlaştığımız kişilerin kapasitelerine göre belirlenmiştir.

Şirketimizin dört ana fonksiyon sahasında

  • Danışmanlık
  • Eğitim
  • Kurs
  • Seminer

faaliyet gösterecek ve yönetilecektir.