Politikalarımız
Prensipli idealist politikalar üzerine kurulu bir eğitim.

Gizlilik Politikası

İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, çağdaş Danışmanlık, Eğitim ve Öğretim anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile verilen hizmetler gereği, ilgililerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin Web Sitemiz'e hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, hizmet verdiği kişi ve kuruluşlarla ilgili kamuya açılanlar haricindeki tüm bilgi ve belgeleri gizli tutar. Bu bilgiler, ancak kişi ve kuruluşlar tarafından onaylanması halinde paylaşılabilinir. Yasal gerekçeler nedeni ile üçüncü taraflara bilgi vermek durumunda kalındığında ilgili kişi ve kuruluşlara mutlaka bilgi verilir.
  • İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Tüm çalışanlarımız tarafından imzalanmış olan Tarafsızlık Taahhüdü ile personelimiz tarafından üçüncü taraflara bilgi aktarımı önlenmiştir.
  • Yönetim sistemimiz, finans yönetimiz, politikalarımız, çalışma prensiplerimiz ile tüm bunları ödün vermeksizin uygulayacağımızı beyan ve taahhüt ederiz.
  • İzmir Kaynakçı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, personeli, eğitim/öğretim görevlileri, komiteler ve uzmanlar tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini objektif şekilde yürütür. İmzaladıkları sözleşmeler ile de bunu beyan ederler.